Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki strój na lekcję wf? Oburzony mieszkaniec napisał aż do ministerstwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2017 r. o 12:13 Powrót do artykułu
Zawsze można przenieść dziecko do innej szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko bite, widać sińce i krew to i boi się dać białej koszulki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K*rwa ja myślałem zer dyrektor szkoły zarządził że dzieci na WFie,musza mieć buty nike lub adidas za minimum 400 zł,a tu sie tylko rozchodzi o białą koszulkę i czarne spodenki i nic więcej,żeby nie było revi mody na WFie.No to problem ma rodzic tego pokrzywdzonego przez system dziecka,naprawdę problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziom odpitala całkowicie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie są zapisy w Konstytucji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dominiku Smaga! W języku polskim "mówimy ubrać się w..." a nie "ubrać koszulkę"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie do pani dyr oswiaty w lublinie?czy  wie Pani o tym ze w sz.p. nr 50(ul.roztocze) w klasach 1-3 nie ma jednej lekcji wf?to praktyka w calej szkole, polega ona na tym  w planach lekcji jest ustalone ze jeden z wf-ow i lekcja na basenie jest w ten sam dzien (a wf i basen są kolejno po sobie). faktycznie jest tylko lekcja na basenie a wf juz nie ma, bo dzieci w tym czasie mają np zajecia czytelnicze, odpoczywają po basenie(takie jest tlumacznie nauczycieli). Ps. teraz sa wakacje, jesli po nich dalej tak bedzie to trzeba bedzie wyslac skarge do kuratorium, i bedzie sie pani tlumaczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Wf chłopaków powinien obowiązywać strój piłkarzy RKS MOTOR LUBLIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak masz za dużo o jedną koszulkę, to może można ubrać jedną :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam 10,5 lat, teraz są wakacje a po nich idę do 4 klasy podstawówki. moja mama nie pozwala mi kupić sobie takiego czegoś. poniżej link dałam, trzeba w niego kliknąć. ***m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0498743010.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...